top_image

VYTVORTE SI NOVÝ POHĽAD NA BÝVANIE V PETRŽALKE

Architektúra polyfunkčného bytového domu prirodzene vytvára originalitu budúceho zeleného centra Petržalky. Bude to výnimočná obytná zóna, na rozhraní oddychovej zóny a frekventovanej dopravnej osi v Petržalke.
VÝSTAVBA POLYFUNKČNÉHO BYTOVÉHO DOMU JE UKONČENÁ  A DOM JE SKOLAUDOVANÝ!! Obyvateľom polyfunkčného bytového domu garantujeme vysokú kvalitu bývania aj vďaka jedinečnému výhľadu na Chorvátske rameno a budúci Mestský park. Vysunuté loggie bytov, orientovaných do južnej oddychovej zóny, umožňujú vychutnať si rannú kávu bez pôsobenia rušivej frekventovanej dopravy, ktorá je odklonená na sever od objektu.

Klientom dávame možnosť kúpy bytu v stave " holobyt".

Na prvom nadzemnom podlaží ponúkame  obyvateľom dostupné rôzne služby v obchodnej galérii, tzv. suchou nohou. Dobudovanie celej lokality bude znamenať dostupnosť ďalších atraktívnych služieb ako fitness, wellness, relax, oddych v mestskom parku a mnoho ďalších výhod.

Parkovanie je  komfortne zabezpečené v dvoch podzemných podlažiach priamo pod obytným domom, s možnosťou výberu konkrétneho garážového státia.

Predaj bytov II. etapa

PETRŽALKA CITY II. – PREDAJ BYTOV

 
Po úspešnom dokončení projektu Petržalka City I., ktorý sa teší veľkej pozornosti nielen odbornej verejnosti, prichádzame s predajom nového projektu Petržalka City II., ktorý  prinesie komfortné bývanie v modernom polyfunkčnom objekte vo výnimočnej lokalite v „srdci“ Petržalky s jedinečným výhľadom na Chorvátske rameno.

Dopredaj bytov I. etapa

PONUKA POSLEDNÝCH BYTOV 

 

Úspešne sme ukončili výstavbu originálneho a dizajnového polyfunkčného bytového domu, ktorý sa teší veľkej pozornosti nielen odbornej verejnosti. Prinášame komfortné bývanie v priestranných a slnečných bytoch, s príjemnými výhľadmi na vodnú plochu Chorvátskeho ramena a okolitej zelene budúceho mestského parku.  Počet bytov je však už obmedzený, preto neváhajte a vyberte si čo najskôr z ponuky posledných  3  a 4 – izbových bytov a nadštandardných 3 a 4 izbových mezonetových bytov. 

Obchodné priestory

POSLEDNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR V PONUKE

Nepremeškajte výhodnú investičnú príležitosť v podobe  prenájmu, poprípade kúpy obchodného priestoru v Polyfunkčnom bytovom dome.

Ide o priestranný obchodný priestor s výmerou 151 m2, s výkladom do ulice Rusovská cesta,  s komfortným parkovaním priamo pred priestorom. 

Podrobnejšie informácie vám radi poskytneme na tel.č. 0905 317 057.

Úvod > Projekt Aktuálne info > Aktuálna ponuka